Wyjątkowe Spotkanie z Krówką Matyldą

Święta tuż, tuż… Jak ten czas szybko płynie! Krówka Matylda 15 grudnia obchodziła swoje drugie urodziny! Z tej okazji zaprosiła dzieci na wspólne świętowanie  i bożonarodzeniowe warsztaty.

Podczas spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu na „Najpiękniejszy dzwonek dla Krówki Matyldy”.  Dzieci wykonały przepiękne prace, które bardzo spodobały się solenizantce. Krówka nie omieszkała dokonać przymiarki urodzinowych prezentów  smiley

Licznie zebrani goście zaśpiewali „Sto lat” oraz złożyli Matyldzie serdeczne życzenia. W zamian, jubilatka poczęstowała dzieci słodkościami.

Następnie najmłodsi udali się na warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością  wykonując niepowtarzalne ozdoby: bombki, mikołaje i renifery. Bez wątpliwości,  najpiękniej wyglądają na choince dekoracje własnoręcznie wykonane smiley

Ostatnim punktem urodzinowego programu było wspólne oglądanie bajki świątecznej.  

Przypominamy o wynikach konkursu, w którym przyznane zostały dwie nagrody główne oraz trzy wyróżnienia.

Kategoria - uczniowie klas I-III szkół podstawowych:
I miejsce: Maria Łukowska
wyróżnienie: Monika Stępniak

Kategoria -  uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:
I miejsce: Dominika Róża Modzelewska
wyróżnienie: Kinga Kosińska i Oliwia Roszkowska

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów! yes

Dziękujemy za wspólne świętowanie. Życzymy wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Zapraszamy serdecznie na następne Spotkanie z Krówką Matyldą, które odbędzie się 5 stycznia 2019 r.