Kreatywne Ferie Zimowe

Śnieżna zima nie odstraszyła najmłodszych mieszkańców, którzy z wielką ochotą i dużym zapałem do wspólnej zabawy pojawili się na zajęciach organizowanych przez Muzeum Mleka.

Zimowa przygoda zaczęła się od  warsztatów „Po nitce do kłębka”. Jej uczestnicy stworzyli arcyciekawe organizery oraz fantastyczne stworki. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach "Dzieciaki do planszówek" gdzie mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i zagrać w ciekawe gry planszowe.

W czasie warsztatów "Folklor na talerzu i nie tylko" odwiedzili nas strażacy, aby opowiedzieć nam jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe. Wszyscy świetnie się bawili tworząc unikalną ceramikę i drewniane łopatki.

Kolejną atrakcją, która sprawiła dzieciom dużo radości były warsztaty "Zdobienia pierników”.  Nie mamy żadnych wątpliwości, że każde z nich  jest małym artystą! Przekonajcie się sami jakie zrobiły cudeńka!

Ostatnim, długo oczekiwanym wydarzeniem był bal przebierańców „Zabawa w cyrku”.  Ach, cóż to był za bal! Nie zabrakło artystów cyrkowych,  wesołej muzyki, tańca, zabaw i zaskakujących niespodzianek.

Dziękujemy, że byliście z nami. smiley

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia kulturalne organizowane przez Muzeum Mleka, Grajewskie Centrum Kultury oraz Grajewską Izbę Historyczną.