Rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”

Dnia 9 kwietnia 2022 r. podczas Kiermaszu Wielkanocnego, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie na  „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” zorganizowanego przez Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury.  Konkurs skierowany był do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Grajewo.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

Kategoria a) Przedszkolaki i zerówka:

I miejsce –  Zuzanna Gryczkowska

II miejsce –  Zofia Bałchan

III miejsce –  Cezary Konopka

Kategoria b) klasy I-III szkoły podstawowej

I miejsce –  Julia Pawłowska

II miejsce –  Beata Gazowska

III miejsce – Liwia Pieńczykowska

Kategoria c) klasy IV-VIII szkoły podstawowej

I miejsce –  Dominika Róża Modzelewska

II miejsce –  Natalia Chmielewska

Dodatkowo komisja postanowiła nagrodzić wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz pamiątkowe gadżety.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zapraszamy do Grajewskiego Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 po odbiór dyplomów oraz nagród.