ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO "ZA CO KOCHASZ KRÓWKĘ MATYLDĘ?"

Niedawno świętowaliśmy I  rocznicę działalności naszego Muzeum. Postanowiliśmy uczcić nasz mały jubileusz konkursem plastyczno-literackim „Za co kochasz Krówkę Matyldę?”. Jury po długich i burzliwych naradach wybrało zwycięzców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  konkursu za tak liczny udział oraz za kreatywność i zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym :-)  Z przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów:

Kategoria I Przedszkolaki i Szkoła Podstawowa klasy I-III:

I miejsce:  Jagoda Chmielewska;

II miejsce:  Oliwia Roszkowska;

III miejsce:  Marta Łukaszewicz;

Kategoria II Szkoła Podstawowa klasy IV-VII:

I miejsce:  Zuzanna Komor;

II miejsce: Dominika Roszkowska;

III miejsce:  Magdalena Zorczykowska;

Jury przyznało również Wyróżnienia:

Kategoria I Przedszkolaki i Szkoła Podstawowa klasy I-III:  Jakub Pawełkowski, Amelia Bobrowska, Kaja Filutowska

Kategoria II Szkoła Podstawowa klasy IV-VII: Szymon Staniszewski, Nela Karpowicz, Kacper Wilczewski

Informujemy, że uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 16 lutego 2018 roku o godz. 16.00 w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie.  Zapraszamy!