Spotkanie z Krówką Matyldą

Zapraszamy dzieci 3 października 2020 r.  o godz. 11:00 na  Spotkanie z Krówką Matyldą.

W programie:

- Zajęcia plastyczne "Jesienne bukiety"

UWAGA! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc (tel. 86 262 10 67) zabranie maseczki i obuwia na zmianę.  Obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego.

Czytaj więcej...

Warsztaty „Ozdoba na okno”

25 sierpnia 2020 r.  w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie odbyły się ostatnie wakacyjne warsztaty. Wyobraźnia dzieci nie zna granic!  Uczestnicy spotkania stworzyli niepowtarzalne ozdoby na okno, które będą ozdobą ich dziecięcych pokojów.  W trakcie spotkania odwiedzili nas policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Grajewie, którzy porozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na co dzień oraz bezpiecznym internecie.

Czytaj więcej...

Czeka nas kulturalna jesień - Inicjatywy kulturalne mieszkańców

13 lipca w Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie odbyło się spotkanie podsumowujące połączone z wyborem i prezentacją zgłoszonych przez mieszkańców inicjatyw w projekcie „Bądź(MY) (cool)turalni”, realizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

KULTURALNY DEPTAK GCK - 8-12 VIII 2020

Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na tegoroczne wydanie Kulturalnego Deptaka, które odbywać się będzie w dniach 8-12 sierpnia w godzinach 17:00 - 21:00 w parku miejskim przy ul. Wojska Polskiego (tzw. park z czołgami).

Czytaj więcej...