Noc Muzeów w Muzeum Mleka - 18.05.2024

Dnia 18 maja 2024 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury odbyła się Noc Muzeów. Była to okazja do zwiedzenia ekspozycji za symboliczną złotówkę.

Na uczestników tegorocznej Smerfowej edycji Nocy Muzeów czekało moc atrakcji.

Najmłodsi uczestniczyli w warsztatach „Czapka Smefra”, „Domek Smefra” oraz grupowym warsztacie „Mozaika Smerf”. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy na „Smerfowo”. Na zakończenie dla najbardziej wytrwałych odbyły się zabawy sportowo – ruchowe.

Dziękujemy licznie przybyłym gościom, SM Mlekpol w Grajewie za wsparcie gadżetami oraz produktami mlecznymi oraz wolontariuszom za pomoc.

Zapraszamy za rok!

Ważna informacja - Muzeum Mleka

❗️ UWAGA ❗️

Z przyczyn technicznych Muzeum Mleka w dniu 25 maja 2024 r. (sobota)

❌ BĘDZIE NIECZYNNE ! ❌
Za niedogodności przepraszamy.

Spotkanie z Krówką Matyldą

Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie z Krówką Matyldą, które odbędzie się

1 czerwca 2024 r. godz. 11:00

(Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 36)

W programie:

-  warsztaty kreatywne  „Filcowe zawieszki” (dzieci w wieku 6-12 lat)

UWAGA ‼️

Obowiązują zapisy pod nr tel.  86 262 10 67.

Smerfowa Noc Muzeów w Muzeum Mleka

Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury zaprasza serdecznie:

Smerfowa Noc Muzeów w Muzeum Mleka

✅ 18 maja 2024 r.

Godz. 18:00-21:00

W PROGRAMIE:

• warsztat "Mozaika Smerf"
  •  warsztat "Czapka Smerfa"
  • malowanie twarzy
  • warsztat "Domek Smerfa"
  • zabawy sportowo-ruchowe

Bilet wstępu na ekspozycję 1 zł ❗️

❗️UWAGA❗️
18 maja 2024 r. Muzeum Mleka będzie czynne w godzinach 14:00-21:00.

Muzeum Mleka w Grajewie (ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo)

Informacja

Informujemy, iż w dniu 29.04.2024 Muzeum będzie nieczynne z przyczyn technicznych. Za niedogodności przepraszamy.

Klub Przyjaciół Krówki Matyldy w Muzeum Mleka

Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami

11 maja 2024 r. godz. 15:00-17:00

(ul. Konstytucji 3 Maja 36)

do sali zabaw Muzeum Mleka w Grajewie. Klub Przyjaciół Krówki Matyldy jest miejscem, w którym dzieci mają szansę na zabawę i integrację z rówieśnikami, rodzice zaś na wymianę doświadczeń w miłej i przyjaznej atmosferze.

• koszt: 8 zł/dziecko (max. 1 opiekun na dziecko)
  • kącik dla rodzica (kawa, herbata)

Twoje dziecko znudziło się swoimi zabawkami? – Zapraszamy do Klubu Przyjaciół Krówki Matyldy.

Klub Przyjaciół Krówki Matyldy

27 kwietnia 2024 r. godz. 15:00-17:00

(ul. Konstytucji 3 Maja 36)

• koszt: 8 zł/dziecko (max. 1 opiekun na dziecko)