Ferie zimowe z Grajewskim Centrum Kultury

Minął pierwszy dzień Ferii zimowych z GCK, które zaczęły się od zajęć „Gry bez komputera” w Grajewskiej Izbie Historycznej. Uczestnicy świetnie się bawili udowadniając, że można milo spędzić czas bez komputera i internetu. Na kolejne dni przygotowaliśmy moc atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Miłośnicy śpiewu spróbowali swoich sił w Karaoke, a pasjonaci sztuk plastycznych wzięli udział w warsztatach kreatywnych, ceramicznych, plastycznych oraz plastyczno- technicznych w GCK, Muzeum Mleka i GIH. Najmłodsi sympatycy X Muzy obejrzeli bajki dla dzieci wspólnie ze swoimi rodzinami. Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego można było dowiedzieć się  jak niedużym kosztem zbudować drukarkę 3D w swoim domu.

Czytaj więcej...

Styczniowe spotkanie w Klubie Przyjaciół Krówki Matyldy

W dniu 7 stycznia 2023 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie w Klubie Przyjaciół Krówki Matyldy. Dzieci bawiły się w Sali zabaw wspólnie z Krówką Matyldą. W tym czasie rodzice mogli się zrelaksować przy kawie i herbacie oraz podzielić się doświadczeniami rodzicielstwa.

Zobaczcie, jak wszyscy świetnie się bawili!

Czytaj więcej...

Styczniowe spotkanie z Krówką Matyldą

W dniu 7 stycznia 2023 r. w Muzeum Mleka odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie z Krówką Matyldą. Uczestnicy warsztatów „Noworoczny miszmasz” udekorowali poduszki, które będą kolorową ozdobą ich pokoju nie tylko zimową porą.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Grajewskie Centrum Kultury.

Czytaj więcej...