Czeka nas kulturalna jesień - Inicjatywy kulturalne mieszkańców

13 lipca w Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie odbyło się spotkanie podsumowujące połączone z wyborem i prezentacją zgłoszonych przez mieszkańców inicjatyw w projekcie „Bądź(MY) (cool)turalni”, realizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020 finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Piknik młodzieżowy 23 VIII 2020 r. -ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że w związku z zakwalifikowanie powiatu grajewskiego do obszaru żółtego zakażeń COVID, zaplanowany na dzień 23 sierpnia piknik młodzieżowy zostaje odwołany. Z przykrością informujemy, że w związku z zakwalifikowanie powiatu grajewskiego do obszaru żółtego zakażeń COVID, zaplanowany na dzień 23 sierpnia piknik młodzieżowy zostaje odwołany.

Czytaj więcej...

Warsztaty - „Ozdoba na okno”

Lubisz tworzyć niepowtarzalne dekoracje? Zrób razem z nami ozdobę na okno, która będzie ozdobą Twojego pokoju.  

Muzeum Mleka zaprasza 25 sierpnia 2020 r.  dzieci w wieku 7 – 14 lat na wakacyjne warsztaty - „Ozdoba na okno”. 

Czytaj więcej...

KULTURALNY DEPTAK GCK - 8-12 VIII 2020

Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na tegoroczne wydanie Kulturalnego Deptaka, które odbywać się będzie w dniach 8-12 sierpnia w godzinach 17:00 - 21:00 w parku miejskim przy ul. Wojska Polskiego (tzw. park z czołgami).

Czytaj więcej...

Warsztaty „Biżuteria ze słomek” w Muzeum Mleka

W wakacyjny wtorek, 4 sierpnia 2020 r. w Muzeum Mleka odbyły się warsztaty „Biżuteria ze słomek”. Deszczowa pogoda nie zniechęciła uczestników do stworzenia unikalnej biżuterii, która stanie się dla nich niepowtarzalną ozdobą na każdy dzień.  

Czytaj więcej...

Warsztaty „Obrazek w ramce”

W dniu 14 lipca 2020 r. w Muzeum Mleka odbyły się kolejne wakacyjne warsztaty dla dzieci.

Motywem przewodnim zajęć było wykonanie ramek wypełnionych kwiatami z wykorzystaniem kolorowego papieru, gazety,  guzików, tasiemek itp. Dzieciaki  z uśmiechem na twarzy wychodziły po skończonych warsztatach.  Wykonały wyjątkowe prace prosto od serca, które będą oryginalną ozdobą ich domu.

Zapraszamy na kolejne warsztaty do naszego Muzeum.

Czytaj więcej...