Spotkanie z Krówką Matyldą

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z Krówką Matyldą, które odbędzie się 7 marca w godz. 11:00-12:30. W programie: warsztaty plastyczne pt. "Wydzierana historia Grajewa".

UWAGA! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsca (tel. 86 262 10 67) oraz zabranie obuwia na zmianę.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Kota z Mleczną Kitą w Muzeum Mleka

Dziś Światowy Dzień Kota, na zaproszenie Krówki Matyldy przyjechała do naszego muzeum Mleczna Kita z Polskiej Izby Mleka, z wiodącym hasłem: Mamy kota na punkcie MLEKA! Zwiedzające dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie, miały okazję przywitać się z Mleczną Kitą, która z okazji swojego święta przywiozła dzieciom pamiątkowy Koci Zeszyt o Mleku  smiley

Czytaj więcej...

POLAND SEE MORE - HALF PRICE WEEKEND

On March 20-22. 2020, entry tickets to the Dairy Tradition Center - Milk Museum facility will be available for purchase with 50% discount. The museum once again takes part in the project "Poland see more - half price weekend",  which is organized by the Polish Tourist Organization.

Czytaj więcej...

WEEKEND ZA PÓŁ CENY

W dniach 20–22.03.2020 r. bilety wstępu do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka będzie można nabyć z 50-proc. zniżką.  Muzeum  po raz kolejny bierze udział w akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Czytaj więcej...

Zakochana Krówka Matylda

14 luty to dzień zakochanych, a nasza Krówka Matylda kocha wszystkie dzieci, które ją odwiedzają. Dziś na sobotnim spotkaniu z Krówką Matyldą, królował temat miłości. Dzieci uczestniczące w zajęciach poznały technikę STRING ART i właśnie tą techniką wykonały przepiękne serca dla swoich rodziców, za miłość, którą dostają od nich każdego dnia. Dziękujemy firmie STOLMAR za ufundowanie deseczek na, których pracowały dzieciaki.

Czytaj więcej...

Zbieramy na wakcje

Dnia 30.01.2020 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach ferii zimowych. Tym razem robiliśmy piękne skarbonki, żeby już zacząć zbierać na wakacje  w trakcie wykonywania prac, dzieci odwiedziła nasza Krówka Matylda, której bardzo podobały się wszystkie skarbonki.

Czytaj więcej...

„Mozaikowe obrazy”

Dziś na zajęciach plastycznych w ramach ferii zimowych tworzyliśmy "Mozaikowe obrazy", spójrzcie i oceńcie sami nasze prace. Po warsztatach, kiedy prace jeszcze schły wysłuchaliśmy krótkiej pogadanki na temat bezpieczeństwa, przygotowanej przez Policjantów. Na koniec spotkania, dzieci odwiedziła Krówka Matylda, która była zachwycona mozaikowymi obrazami.

Czytaj więcej...