Klub Przyjaciół Krówki Matyldy w Muzeum Mleka

W dniu 26 listopada 2022 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, oddział Grajewskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie w Klubie Przyjaciół Krówki Matyldy. Dzieci w sali zabaw Muzeum Mleka spędziły czas na wspólnej zabawie z rówieśnikami oraz Krówką Matyldą. W tym czasie rodzice mogli się zrelaksować przy kawie i herbacie oraz wymienić się doświadczeniami z innymi opiekunami najmłodszych mieszkańców Grajewa. Zobaczcie jak wszyscy dobrze się bawili!

Czytaj więcej...

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat na warsztaty rodzinne z Krówką Matyldą, które odbędą się 10 grudnia 2022 r. o godz. 11:00.

W programie:

-  warsztaty kreatywne „Ozdoby Bożonarodzeniowe”

UWAGA!!

Obowiązują zapisy pod nr tel. 86 262 10 67

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „Mleczne pory roku”

19 listopada 2022 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka odbył się finał konkursu kulinarnego „Mleczne pory roku”.

W bieżącym roku uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować sałatki inspirowane czterema porami roku na bazie produktów mlecznych. Konkursowe dania przykuwały uwagę profesjonalnym podaniem jak i też wyśmienicie smakowały. Uczestnicy w kilku słowach opowiedzieli też o inspiracjach, które przyczyniły się do przygotowania danego dania oraz opisali proces ich tworzenia i wykorzystane produkty.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla Muzeum Mleka

W dniu 14 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej dyrektor Grajewskie Centrum Kultury w imieniu własnym i Miasto Grajewo miał przyjemność i zaszczyt odebrania dwóch wyjątkowych wyróżnień.

Czytaj więcej...