Relacja z Podlaskie Let’s Go Outside

Dnia 20 listopada 2018 r. odbyło się spotkanie Podlaskie Let’s  Go  Outside, któremu towarzyszyło uroczyste wręczenie Certyfikatów za  Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2018.  Laureaci otrzymali je z rąk Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej - pana Michała Mikołaja Podbielskiego.

Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie zostało najwyżej ocenione przez kapitułę konkursu.  Wyróżnienie odebrała pani Marlena Tarasewicz, która podczas prezentacji multimedialnej zachęcała licznie  zgromadzonych gości do odwiedzin Muzeum Mleka.

Inne nagrodzone produkty to: Szlak Turystyczny „Kraina wątku i osnowy” oraz Pawilon Edukacyjny w Rezerwacie Pokazowym Żubrów Białowieskiego Parku Narodowego

W najbliższy poniedziałek (26.11) w Warszawie  nastąpi uroczyste wręczenie Certyfikatów Najlepszym Produktom Turystycznym na etapie ogólnopolskim. Trzymamy kciuki za wszystkich nagrodzonych i życzymy powodzenia!

"fot. WOAK w Białymstoku"