NOWOROCZNE SPOTKANIE Z KRÓWKĄ MATYLDĄ

Pierwsze spotkanie z Krówką Matyldą, w nowym - 2018 r., mamy już za sobą. Zimowa aura dopisała, za oknami leżał puszysty śnieg. Nic nie stanęło na przeszkodzie do wspólnej zabawy. Podczas pierwszej części zajęć, dzieci wykonały urzekające „Zimowe krajobrazy”.   Inspirację stanowił obraz za oknem.

Następnym etapem zajęć  było pomalowanie oraz ozdobienie sań Mikołaja. Najmłodsi mieszkańcy wykonali w tym celu dzwoneczki, gwiazdki oraz inne ozdoby, by potem móc z zapałem i zaangażowaniem dekorować śnieżny pojazd. Ostatnim elementem prac było wykonanie figury Mikołaja. Bez niego śnieżny pojazd byłby niekompletny.

Po wspólnej zabawie dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę Krówki Matyldy. Każdy chciał mieć zdjęcie ze swoją ulubienicą przy pomysłowo wykończonych saniach oraz miłym jegomościu w czerwonym płaszczu.

Korzystając z okazji, życzymy wszystkim dzieciom oraz młodzieży, wspaniałych, śnieżnych i pełnych wrażeń Ferii Zimowych. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia organizowane przez Grajewskie Centrum Kultury, Muzeum Mleka oraz Grajewską Izbę Historyczną. Do zobaczenia wkrótce! ?